Life Beyond The Sky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Chat 24/7
by Jane Macie Nelj Veeb 23, 2012 5:39 pm

» Kellel on ilusam avatar?
by Doomino Esm Veeb 20, 2012 5:15 pm

» TOP 10 mäng
by Creopy Püh Veeb 12, 2012 1:49 pm

» Sõnamäng
by Creopy Püh Veeb 12, 2012 1:49 pm

» Mis on Teil hetkel seljas?
by Jane Macie Püh Veeb 12, 2012 11:01 am

» Mida kuulad?
by Sydney Laup Veeb 11, 2012 7:53 am

» Reeglid
by Demetria Laup Veeb 11, 2012 6:42 am

» Demetria avatarid ~ uued 07.02
by Demetria Laup Veeb 11, 2012 6:33 am

» Kuldne Kompass
by Demetria Nelj Veeb 09, 2012 5:05 pm

» Kadri & Kasuema
by Liisaisis Nelj Veeb 09, 2012 2:08 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(21) oli siin foorumil Nelj Juun 11, 2020 7:02 am

Logan Lerman

2 posters

Go down

Logan Lerman Empty Logan Lerman

Postitamine by Demetria Püh Veeb 05, 2012 2:36 pm

Logan Lerman Tumblr_lyx06lroOJ1royx21o1_500

Sünninimi
Logan Wade Lerman

Sünnipäev
January 19, 1992.

Pikkus
1.74 m

Mini Biograafia
Logan Wade Lerman on sündinud Beverly Hills´is. Tema ema Lisa (Goldmas) on Logani mänedzer ja ta isa Larry on ärimees. Tal on vend Lucas ja õde Lindsey. Nende pere on juudid.

Logan tahtis näitlejaks juba väga noorelt saada. Seega ta ütles oma emale, et ta tahab näitlejaks saada, kui ta oli umbes kahe aastane. Neljaselt oli Loganil juba agent, kes sai ta kahte reklaami. Logani esimeses „big screen” rollis mängis ta Williami, Mel Gibsoni tegelaskuju poega, filmis „The Patriot” (2000). Samuti aastal 2000 mängis ta ühes filmis veel sama näitlejaga (Gibson), ta mängis filmis „What Women Want” oma tegelaskuju Nick Marshall nooremat versiooni (2000). Pärast pisikest rolli filmis Riding in Cars with Boys (2001), sai ta osa John Grishami „A Painted House” (2003) (TV).

Ta mängis Ashton Kutcher tegelaskuju, Evani nooremat versiooni filmis „Butterfly Effect” (2004). Pärast väikese külalis-rolli tegemist „10-8: Officers on Duty´s” (2003) mängis ta osa Bobby (Robert) McCallister´ina WB Network seerias „Jack & Bobby ”. Seal oli ta teismeline, kes pidi tulevikus USA presidendiks saama. Pärast sarja lõpetamist aastal 2005, sai poiss peaosa filmis „Hoot” (2006), kus Logani tegelaskuju koos oma perega Montanast Floridasse kolis. Järgmisel aastal mängis ta Walter Sparrow´i (Jim Carrey) poega, thrilleris „Number 23” (2007), ja co-staaridega Rusell Crowe ja Christian Bale tegi ta rolli hästi hinnatud filmis „3:10 to Yuma”. (2007) Oma kaks järgmist rolli tegi Logan komöödias „Bill” (2007) , kus ta mängis privaatkooli õpilast ja draamafilmis „My One and Only” (2009), kus ta mängis George Hamlitoni tegelaskuju nooremat versiooni. Mõlemad olid väga edukad filmid. Samuti aastal 2009, Logan ilmus thrilleris „Mängur” koos Gerad Butleriga, ta mängis teismelist, kes kontrollib Butleri karakterit päris-elu videomängus.
Aastal 2010 sai Logan Lerman pearolli filmis „Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief”, mis põhineb samanimelisel raamatul. Selle rolliga pälvis ta palju tähelepanu ja sai võimaluse osaleda ühes väga edukas filmis nimega „The Three Musketeers”(2011) (uuem versioon), kus ta mängis D’Artagnani.
Praegu on Logan´il käsil filmi „The Perks of Being a Wallflower” (2012) filmimine, kus löövad kaasa nii mõnedki tänapäeva noorte seas tuntud tegelased (Emma Watson, Nina Dobrev jne).

Logan Lerman



  • On LA Lakers´ite fänn.
  • Ta teatas oma emale, et tahab näitlema hakata peale Jackie Chan´i filmi vaatamist.
  • Tal on kaks koera. Lola ja Stella.
  • Ta mängib jalgpalli ja korvpalli. Ta plaanib minna tennisesse.
  • Ta perekond omab mingit ettevõtet/firmat. (prosthetics company?)
  • Ta käis Beverly Hills´i keskkoolis.


Quotes

  • [about his character in "Jack & Bobby" (2004)] "The kind of boy few people really understand. He's a bit of a misfit."
  • I'd much rather play sports with my free time. I also like watching classic movies and watching certain TV shows, like "Simpsonid" (1989). I'm a big basketball fan too. That would be my sport of choice.
  • [Portraying a geek is] "Fun. I'm not the kind of guy kids picked on in school, but I've seen it happen. I've never really given much thought to being cool. I don't really think about it one way or the other."
  • I'm not the kind of guy who got into this to be famous.
  • The best thing about this is being able to learn from, and act with, your heroes.
  • I just don't want to repeat the same thing over and over again, so I'm always looking for something that's going to be challenging and make me nervous every time I start a project.
  • I'm from Los Angeles and acting was accessible. There's always a place to wait in line for an audition and I kind of begged my parents to take me. My mom nurtured my career and helped me climb the ladder. I have had a passion for movies from a young age. I first got interested in acting when I was probably four or five.
  • Some people don't have an open mind, and when I was traveling to different places I think I found it hard to enjoy things. You know, I come from a great city where there are lots of things happening, and if you end up in a small town where you don't have all those things you can feel the difference. Somewhere along the way, though, I think I learned to appreciate the difference.
  • They say every year you put off university is like three years if you want to go back. But, for now, this seems like the right path.

****
Ja ma vabandan ära ette oma üpris kohutava tõlkimise eest, aga mul oli igav ja ma tegin selle ära. Kui Te kuskil vigu märkate siis kindlasti mainige neid ja ma parandan ära. Ja ma arvan, et Quotesid polnud mõtet tõlkida, kuid kui keegi tahab, et ma seda teeksin, siis ma võin ka need ära tõlkida.
Aga jah, Logan on minuarust väga sarmikas ja vinge näitleja ja üldiselt olen ma ta filme nautinud. (Kohe nii väga, et on tekkinud soov teda oma RPG tegelaste play-by´na kasutada.)


Viimati muutis seda Demetria (Püh Veeb 05, 2012 5:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Demetria
Demetria
Dementor
Dementor

Postituste arv : 338
Join date : 02/02/2012

https://lbts.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Logan Lerman Empty Re: Logan Lerman

Postitamine by Kyuhyun Püh Veeb 05, 2012 5:24 pm

Sul on ''ja ta Lucas''. See peaks olema ja ta isa Lucas, sest muidu on tõesti, jah, tunne et ta on abielus. Very Happy
Aga ta on väga vinge näitleja ja meie Demetrikene.. Very Happy
Kyuhyun
Kyuhyun
Kääbus
Kääbus

Age : 26
Postituste arv : 258
Join date : 02/02/2012

Tagasi üles Go down

Logan Lerman Empty Re: Logan Lerman

Postitamine by Demetria Püh Veeb 05, 2012 5:26 pm

Oijah Embarassed . Aitäh.
On küll lahe.
Demetria
Demetria
Dementor
Dementor

Postituste arv : 338
Join date : 02/02/2012

https://lbts.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Logan Lerman Empty Re: Logan Lerman

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele